top of page
targi eventy wydarzenia

ENERGETAB - STOISKO WYSTAWIENNICZE

Opis zadania / wyzwanie

Koncepcja-organizacja-realizacja. Wyzwanie stanowiło dopasowanie do charakteru branży, integracja celów wizerunkowych i biznesowych, a także połączenie dwóch marek: producenta i dystrybutora w ramach jednego stoiska. Przygotowanie do udziału w targach obejmowało kompleksową koordynację i realizację: od zgłoszenia i wypełnienia dokumentacji technicznej, przez koncepcję, po pełną aranżację i obsługę na miejscu. Ważnym elementem była logistyka – wystawiane magazyny energii transportowane były z Niemiec. Dodatkowe wyzwanie stanowił krótki czas: niespełna miesiąc. 

 

Jak działaliśmy? 

Koncepcja stoiska uwzględniała konieczność integracji marek partnerskich, przy jednoczesnym zachowaniu ich indywidualnego charakteru. Stoisko wyróżniało się aranżacją, interaktywnymi elementami i strefą sprzyjającą rozmowom biznesowym. Poza kompleksową obsługą targów, przygotowaliśmy dedykowaną komunikację: zaproszenia w postaci mailingu oraz kampanię w mediach społecznościowych. Do naszych zadań należało również przygotowanie materiałów drukowanych – katalogów i folderów, opracowanie ich treści, grafik, tłumaczeń oraz wydruk.

 

Jaki był efekt prac?

Ponad 120 m2 powierzchni plenerowej, blisko 2 000 odwiedzających. Udział w targach był ważnym elementem realizacji strategii marketingowej polskiej marki, ukierunkowanej na promocję swojej eksperckości i partnerstwa z niemieckim liderem rynku. Nowoczesne stoisko - przestrzeń zarówno do prezentacji produktów jak i do spotkań - posłużyło do skutecznej realizacji celów wizerunkowych i biznesowych.

bottom of page