top of page
filmy korporacyjne

FILMY KORPORACYJNE
NEO ENERGY STORAGE

Opis zadania / wyzwanie: 

Spółka specjalizująca się w sprzedaży magazynów energii zakończyła ważny projekt, który stanowił istotny przykład referencyjny dla działalności spółki. Wyzwaniem było stworzenie materiału filmowego pokazującego najważniejsze aspekty zbudowanej instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii. Film miał służyć do publikacji na stronie internetowej, w mediach społecznościowych firmy oraz do prezentacji na spotkaniach z potencjalnymi klientami. 

Dodatkowym utrudnieniem było zdobycie specjalnych pozwoleń na wykonywanie zdjęć dronem, gdyż teren, na którym zaplanowane były zdjęcia, znajdował się w obszarze zakazu lotów i był wyłączony spod nadzoru Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

 

Jak działaliśmy?

Na etapie badania dokładnych potrzeb klienta, zaproponowaliśmy maksymalne wykorzystanie dnia zdjęciowego i przygotowanie materiału do filmu na temat projektu, jak również do 3 dodatkowych filmów odpowiadających na najważniejsze pytania dotyczące magazynów energii dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Nasze działania obejmowały napisanie scenariuszy 4 filmów, wraz z rozpisaniem planów zdjęciowych, a następnie przygotowanie i koordynacja dnia zdjęciowego, reżyseria oraz montaż filmów. W ramach naszych obowiązków pozyskaliśmy również wszystkie niezbędne pozwolenia od zewnętrznych partnerów na wykonywanie zdjęć. Materiały powstały w dwóch wersjach językowych - polskiej i niemieckiej.

 

Jaki był efekt prac?

W efekcie powstały 4 filmy: jeden dotyczący projektu montażu instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii oraz 3 dotyczące najważniejszych zagadnień dotyczących magazynów energii dla małych i średnich przedsiębiorstw.

bottom of page